Rezidencia v Krásne nad Kysucou

Rezidencia Vrabčiari sa nachádza v peknej lokalite v meste Krásno n. Kysucou – smer Dunajov asi 700 m od vlakovej stanice a 150 m od autobusovej zástavky. Mesto je jedným z najmladších na Slovensku a výbornou voľbou pre rodiny s deťmi. Sú v ňom dostupné všetky dôležité služby, vzdelávacie inštitúcie (materská škola, základná škola a stredná odborná škola), obchody a zdravotné stredisko. Obyvatelia majú garantovanú kompletnú občiansku vybavenosť.


Zaujímavosti a krásne okolie

V meste si nájdu svoje záujemcovia o históriu i turistiku. Kalvária, kaplnky či vlastivedné múzeum vás zavedú do histórie mesta a regiónu. Mesto sa navyše pýši unikátnymi osadami, ktoré sa oplatí navštíviť a spoznať ich príbehy. Nádherné výhľady si užijete nielen v osadách, ale aj z rozhľadne U Jantov, ktorá sa stáva dominantou mesta. Krásno nad Kysucou navyše žije počas celého roka aj kultúrou a športom takže o podujatia a zážitky nie je núdza.


Okolie pešo aj na bicykli

Pre turistov i cykloturistov je ponúka mesto a jeho okolie veľa možností kde sa vybrať. Výhľady vám ponúknu i rozhľadne v Starej Bystrici a v Oščadnici. Cyklisti sa priamo v meste môžu napojiť na Bystrickú cyklomagistrálu a spoznávať okolie zo sedla bicykla.